اتمام فصل اول طرح گردشگری روستای آرک

اتمام فصل اول طرح گردشگری روستای آرک

0 1,824
موضوع اتمام فصل اول طرح گردشگری روستای آرک
مقدمه فصل اول طرح گردشگری روستای آرک که از اوایل خرداد ماه آغاز گردیده بود پس از یک ماه فعالیت پایان یافت.
متن کامل به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی؛ علی صالحی مسئول نمایندگی شهرستان خوسف ضمن بیان این مطلب افزود: در این فصل از طرح، اجرای دیوار محوطه با سنگ مالون با هزینه ای به مبلغ 135 میلیون ریال انجام گردید و همچنین خاک ریزی و نقشه برداری از موارد دیگر اجرای این طرح می باشد.

وی بیان داشت: روستای سرسبز وخوش آب وهوای آرک در 70 کیلومتری غرب مرکز استان واقع شده است.از شمال شهر خوسف مسیر روستای مهدیه به سمت شمال ابتدا مسافتی حدود 35 کیلومتر را طی می کنیم .

صالحی بیان داشت: این مسیر ابتدا در دشت پهناوری قرار دارد که پس از طی این مسیر درمنطقه کوهستانی و ابتدای گردنه بزرگ و پرپیچ و خم آرک به نام زنو می رسیم وچشم انداز زیبای این گردنه با کوههای بلند و پوشیده از درختان مختلف مثل بادام کوهی، بنه و گیاهان و بوته های زیبا خستگی و بی حوصلگی را از چشم هر مسافری می زداید و هوای مطبوع و دلنشین تنگل و انبوه درختان حال و هوای خاصی دارد. بعد از عبور از این مسیر به روستای بین آباد می رسیم و3کیلومتر آن طرف تر به روستایی ییلاقی و سرسبز و جذاب آرک با انبوه درختان و آبشارهای زیبا می رسیم.

حوزه مرتبط سرمایه گذاری
کلمات کلیدی طرح گردشگری  
ارسال کننده نمایندگی شهرستان خوسف
تاریخ ارسال 07/04/96
توضیحات  
تصویر دارد

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.